Kalça Eriten Öğütler

Birçok insan özellikle basen ve kalça bölgelerindeki kilolardan şikayetçidir. Bunlardan bir an önce kurtulmak ve sıkı bir kalça görünümüne kavuşmak isterler. Bu bölgelerdeki yağ ve kilolardan kurtulmak için düzenli yapılan egzersizin ve diyetin çok önemi vardır. Kalça eriten öğünler ile günden gününe kalça ve basen bölgelerinizdeki incelmenin farkına siz de varacaksınız. Yürüyüş ve hafif sporun da desteği ile yapılan diyetler kilo vermenizde daha fazla etkili olduğu bir gerçektir.

Kalça ve basen bölgesinin fazlalıklarından kurtulmak çok zor veya imkansız bir şey değildir. Sizin için uyguladığımız özel diyet programı sayesinde çok kısa sürede bu bölgelerdeki değişimin farkına varacaksınız. Kalça eriten öğünler tüketerek bu bölgede ki istenmeyen kilolarınızdan rahatça kurtulabilirsiniz. Ancak bazen bilinçsizce yapılan diyetler yüzünden kilolardan kurtulmak yerine kalıcı kilolara sebebiyet verilmektedir. Bunu engellemek için sağlıklı şekilde basen ve kalçalarınızdaki kiloları eritebilir ve kalça bölgesindeki yağlardan ömür boyu kurtulabilirsiniz. Kilo vermek kolay değildir.

Özellikle kalça ve basende bulun kilolar çok daha fazla özen gösterilmesi gereken diyetler sonucu eritebilmektedir. Vücudunuzun metabolizma hızı düşük ise kilo vermenizde oldukça yavaş ilerlemektedir. Bu nedenle metabolizma hızını düzenleyecek ve arttıracak diyetler uygulamak gerekmektedir. Diyet yapmak demek aç kalmak veya insanın kendisini beslenmeden kısıtlaması anlamına gelmez. Sağlıklı şekilde yapılacak diyet sayesinde metabolizmanızı hızlandırabilir ve kalori yakarak basen ve kalça bölgesindeki kilolarınızdan kurtulabilirsiniz.

Kalça eriten öğünler ile hızlı bir şekilde kilo vermek mümkündür. Bölgesel zayıflama ile kalça bölgesi için hazırladığımız diyet programını uyguladığınızda kalçalarınız sıkılaşmakta ve toparlanmaktadır.Bayanlar erkeklere oranla daha ağır bir şekilde kilo vermektedirler. Bunun nedeni ise erkeklerin fiziksel özelliklerinden kaynaklanmaktadır. Kas kütlelerinin yoğunlu nedeni ile ayrıca vücuttaki yağ oranlarının daha az olması nedeni ile erkekler daha hızlı kalori yakmaktadır. Bayanların vücudunda biriken yağlar genellikle bacaklar ve kalça bölgelerinde yoğunlaşırken erkeklerde ise bel ve çevresinde daha fazla yoğunlaşmaktadır. Günlük yapılan egzersizlerde bayanlar erkeklere göre daha az kalori yakmaktadır. Bu nedenle sadece egzersiz ile kalori yakmak çok başarılı bir netice olmaz. Mutlaka sağlıklı bir şekilde uzmanlarımız tarafından hazırlanan diyet programlarından faydalanmanız gerekmektedir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir